Par sevi 60 sekundēs

Cilvēki mani dēvē dažādos vārdos.          
"Zināšanu eņģelis" un "Krišjāņa Barona Dainu skapis
Strādājot ar ideju autoriem, spēju salīdzinoši ātri dot atbildes uz viņu ideju īstenošanas problemātiskajiem jautājumiem. Ātri tādēļ, ka katru gadu dzirdu vairāk kā 300 - 400 dažādas idejas. Biznesa, sociālās, kultūras, izglītības.. tās saturiski ir visdažādākās, tomēr problēmas un risinājumi - sasodīti līdzīgi.

Un vēl - viņi saka, ka man izdodas gribēšanu pārvērst darīšanas enerģijā.        
"
Mazā zivs ar "spuru"
Pienākot "otrai profesionālai jaunībai" (kā zināms, tā parādās pēc 30 gadu vecuma), aizgāju no algota darba un pieturējos pie 2 galvenajiem principiem - darīt to, KAS man patīk un tā, KĀ man patīk. Dažkārt tas nozīmē - rīkoties drosmīgi. Izrādās - ir tā vērts.

Profesionālās darbības pamatprincips - balanss starp ekonomisko un sociālo aspektu
"Latvijas Robins Huds"
Manas kompetences un pasniegšanas stils ir augstu vērtēti un joprojām pieprasīti visu līmeņu izglītības, publiskajā un privātajā sektorā. Ir cilvēki, kas izmanto iespēju atkārtoti "piedzīvot TO" pat 5-8 reizes. Tomēr man ir būtiski darboties saskaņā ar sirdsapziņu, tādēļ es ieguldu savu laiku bez atlīdzības tajos, kas nevar samaksāt un jau vairākus gadus nekautrējos ņemt naudu no tiem, kas ir gatavi par manām kompetencēm samaksāt. 

Esmu "brīvdomātāja konservatīvo galā" - atradu sevi brīdī, kad izvēlējos darīt to, kas patīk - dot cilvēkiem iespēju apzināties savus iekšējos radošos resursus un, pašiem tos prasmīgi kombinējot, radīt praktiskas, rosinošas idejas ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī sociālā,kultūras vai izglītības jomā. Laikam jau esmu atradusi 21.gadsimta garam atbilstošu veidu, kā cilvēkus rosināt pāriet no 'gribēšanas' uz 'darīšanas' fāzi - uzdrīkstēties savu sapni nosaukt par mērķi un doties ceļā uz to.

Uzskatu, ka Latvija joprojām ir Iespēju zeme ikvienam, kas ir gana drosmīgs, lai ļautu izpausties savam "radošajam Džinam" un atmestu latvieša "kāpņu telpas" sindromu. Esmu izmēģinājusi, ko nozīmē domāt un darīt CITĀDI un novēlu ikvienam vēlmi tiekties pēc šīs "uzvaras garšas" - brīvības pār saviem darbiem un lēmumiem.